Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

Kariera z Inwestuj Finanse

Czy jesteś pasjonatem finansów, który pragnie przekształcić swoją pasję w karierę? InwestujFinanse.pl to miejsce dla Ciebie! Jesteśmy zespołem entuzjastów finansów, którzy dążą do dostarczania najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji na temat inwestycji. Oferujemy elastyczną pracę zdalną, która pozwala na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, a także szereg możliwości rozwoju i nauki. Dołącz do nas i pomóż nam kształtować przyszłość finansów!

Ofery pracy

Opis stanowiska:

Jako Redaktor Naczelny będziesz odpowiedzialny za kierowanie i nadzorowanie wszystkich aspektów produkcji treści na naszym portalu. Twoje zadania obejmują zarządzanie zespołem redaktorów i pisarzy, planowanie i rozwijanie strategii treści, a także utrzymanie najwyższych standardów edytorskich.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu redaktorów i pisarzy
  • Planowanie i rozwijanie strategii treści dla portalu
  • Utrzymanie najwyższych standardów edytorskich i jakości treści
  • Współpraca z innymi działami, takimi jak marketing i SEO, aby zapewnić spójność i skuteczność treści
  • Monitorowanie trendów w branży finansowej i dostosowywanie strategii treści do nich

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w redakcji lub podobnej roli
  • Doskonałe umiejętności pisarskie i edytorskie
  • Znajomość branży finansowej i inwestycyjnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem i projektami
  • Znajomość SEO i marketingu treści będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Elastyczną pracę zdalną
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i nauki
  • Pracę w zespole pasjonatów finansów

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres aplikuj@https://finestor.pl. Czekamy na Twoją aplikację!