×
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

Kriptomat – Giełda Kryptowalut Opinie

Nasza Opinia

4.9 out of 5.0 stars

Opłaty                
1.45%
Dostępne Monety
30

Kriptomat to w pełni licencjonowana, bezpieczna platforma dla entuzjastów Bitcoina i krypto inwestorów zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Wprowadzona na rynek w 2018 roku, strona internetowa i aplikacja mobilna zapewnia pliki z pomocą, instrukcje i szczegółowe informacje aż w 23 językach. Do całego równania dodaj certyfikat bezpieczeństwa ISO 27001 i zaawansowane usługi, takie jak alerty cenowe, zautomatyzowany handel, oraz uśrednianie kosztów i nie ma wątpliwości, że ta łatwa w użytku platforma jest najlepszym wyborem dla osób kupujących kryptowaluty.

Zalety

  • Łatwy w obsłudze interfejs, który jest dostępny na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.
  • Kriptomat jest regulowany przez prawo UE i ma solidną reputację jako zaufana giełda.
  • Platforma oferuje wiele zasobów edukacyjnych, które pomagają użytkownikom zrozumieć handel kryptowalutami.

Wady

  • Tylko 30 kryptowalut.
  • Kriptomat nie oferuje zaawansowanych form handlu, takich jak kontrakty futures czy depozyty zabezpieczające.

Opis giełdy kryptowalut Kriptomat

Kriptomat jest w pełni licencjonowaną, bezpieczną platformą, która świadczy swoje usługi europejskim inwestorom i entuzjastom krypto. Wprowadzona na rynek w 2018 roku platforma, jest uosobieniem celu wszechobecności. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna są dostępne aż 23 językach używanych na terenie całej Europy. Nawet ceny kryptowalut są dostosowane do obecnych, popularnych lokalnie monet i tokenów.

Giełda kryptowalut dla początkujących – Kriptomat

Kriptomat zapewnia obfite zasoby materiałów pomocniczych dla osób, które dopiero robią swoje pierwsze kroki w świecie krypto i dla inwestorów, którzy po raz pierwszy inwestują w kryptowaluty. Obszerna biblioteka zawiera definicje, wyjaśnienia, poradniki i strategie inwestycyjne – wita nowicjuszy w świecie inwestowania w krypto. Celem Kriptomat jest bycie najłatwiejszą platformą dla początkujących inwestorów.

Kriptomat – zalety

To, że platforma jest łatwa w użytku, nie oznacza, że możliwości Kriptomat są ograniczone. Zaawansowane usługi, takie jak alerty cenowe, zautomatyzowany handel, oraz uśrednianie kosztów są dostępne dla wszystkich użytkowników. Ponadto, platforma obsługuje około 200 kryptowalut, którym towarzyszą szczegółowe przewodniki i analizy historii cen. Jeśli szukasz porównania metod analizy fundamentalnej i technicznej; przewodnika po strategiach inwestycyjnych na rynku bessy; lub zwyczajnie wyjaśnienia czym są aplikacje DeFi i NFT, Kriptomat to z całą pewnością miejsce, do którego należy się udać.

Kriptomat – bezpieczeństwo

Kriptomat z dużą ostrożnością przestrzegać lokalnych przepisów i regulacji w każdym kraju, w którym prowadzi swoją działalność. Ta giełda kryptowalut realizuje międzynarodowe standardy w prowadzeniu najlepszej praktyki. W maju 2020 roku, platforma stała się pierwszą europejską giełdą wymiany kryptowalut, która zdobyła certyfikat ISO 27001 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji tuż po niezależnym audycie dotyczącym 114 kryteriów bezpieczeństwa.

Kriptomat – podsumowanie

Nie możesz długo przeglądać strony internetowej Kriptomat lub korzystać z bezpłatnych aplikacji mobilnych, nie napotykając hasła „Każdy zasługuje na krypto”. Założyciele platformy są zaangażowani w przyszłość, w której finansowa niezależność jest uznawana za prawo człowieka. Na całym świecie prawie 2 miliardy ludzi nie ma obecnie dostępu do usług finansowych, ponieważ nie mają kont bankowych. Długoterminowa wizja Kriptomat to uniwersalna gospodarka cyfrowa, która zapewnia pełne obywatelstwo finansowe wszystkim ludziom na całym świecie.

Nie czekaj, inwestuj z kriptomat.io!

O Autorze