×
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

Bonus za rejestrację – Binance i Bybit Kod | Kod –30%

binance i bybit bonus za rejestrację

Idzie hossa, a na rynek wchodzą nowi inwestorzy. Szukając odpowiedniej giełdy najczęściej natrafiają na Binance i Bybit. Nie wiedzą jednak, że giełdy te oferują bonus za rejestrację i to całkiem spory. Do zgarnięcia są nawet darmowe kryptowaluty o wartości tysięcy dolarów. Co więcej, odpowiedni link promocyjny może obniżyć nasze opłaty o 30% – zarówno na Binance.com, jak i na Bybit. Jak więc dokładnie działa ta promocja?

Bonus za rejestrację Binance

  • Bonus: 100$ + 30% zniżki na opłaty + darmowe krypto za quizy
  • Jak odebrać?: Link promocyjny
  • Ranking: Największa giełda krypto na świecie

Jeśli chodzi o bonus za rejestrację Binance to sprawa jest prosta. Już za samo założenie konta z tego promocyjnego linka raz na zawsze obniżysz koszty prowizji na giełdzie aż o 30%. Co więcej możesz też wykonać inne czynności, za które łącznie możesz zgarnąć aż 100$. O co dokładnie chodzi? 

UWAGA: Podczas zakładania konta upewnij się, że w polu ID Polecającego Binance wpisany jest kod: SR8S7FYP. Jest to kod bonusowy i sprawia on, że kwalifikujesz się do bonusu! Po kliknięciu w link promocyjny powinieneś na pewnym etapie widzieć komunikat jak na poniższym obrazku. Oznacza on, że kwalifikujesz się do promocji.

Pierwsze 20 USD w voucherach otrzymasz tuż po założeniu konta i po przejściu weryfikacji (która notabene tak czy siak jest wymagana). Kolejne 30 USD odbierzesz w “Centrum Zadań” po wpłacie minimum 10 dolarów lub euro. Finalne 50 USD trafi w Twoje ręce po zawarciu pierwszej transakcji o wartości 10 dolarów. Może to być np. zakup BTC.

Czy warto odebrać ten bonus Binance? Zdaniem naszej redakcji tak. Giełda Binance to największa platforma do handlu kryptowalutami na świecie. Ma własny blockchain, pozwala handlować ponad 350 różnymi kryptowalutami oraz oferuje cały ekosystem produktów opakowany w prosty interfejs i aplikację mobilną.

Prędzej czy później każdy krypto inwestor musi na niej założyć konto. A skoro już to robimy, dlaczego nie odebrać bonusu za rejestrację na Binance? Nie prawda?

Aha, i jeszcze jedno. Binance oferuje też sekcję Learn and Earn. W niej zdobędziesz kolejne bonusy za rozwiązywanie quizów i zdobywanie wiedzy – kolejna ciekawa oferta bonusowa.

Bonus za rejestrację + 25 euro karta Bybit

  • Bonus: Do 30,000 $ + 30% zniżki na opłaty
  • Jak odebrać?: Link promocyjny
  • Ranking: Druga największa giełda krypto na świecie

Druga największa giełda kryptowalut na świecie to Bybit. Aby być konkurencyjnym, ona również musiała przygotować ciekawy bonus za rejestrację. W końcu jakby inaczej miała konkurować z takim gigantem jak Binance? Bybit ostatnio wydała także swoją krypto kartę i obecnie jest dla niej inna dodatkowa promocja, w której do zgarnięcia jest 25 EUR. Ale o co w tym wszystkim chodzi? Jaki bonus za rejestrację oferuje Bybit?

Po pierwsze, tak jak w przypadku bonusu Binance, założenie konta z promocyjnego linka skutkuje obniżeniem opłat o 30%. Co więcej, później otrzymujemy kolejne bonusy pieniężne w zależności od tego ile pieniędzy wpłacimy na giełdę i jaki osiągniemy wolumen obrotu. Świetnie przedstawia to poniższy obrazek.

Jak widzisz w miarę rosnącego wolumenu rośnie też bonus Bybit. Przy większych kwotach może on być naprawdę potężny. Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli użyjesz linku bonusowego będziesz mógł zdobyć kartę kryptowalutową Bybit Mastercard. Za jej pomocą wydasz swoje kryptowaluty u milionów sprzedawców na całym świecie. Co więcej, zgarniesz cashback oraz darmowe 25 EUR bonusu za rejestrację karty i przeprowadzenie transakcji. Czy bonus karta Bybit 25 euro nie brzmi ciekawie?

Podsumowanie

Binance i Bybit to dwie największe giełdy kryptowalut na świecie. Obie oferują ciekawy bonus za rejestrację. Korzystając z specjalnych linków można obniżyć opłaty transakcyjne aż o 30%. Co więcej, w miarę korzystania z konta giełdy oferują kolejne bonusy za rejestrację – zarówno Binance, jak i Bybit. Jeśli więc planujesz konto, dlaczego nie skorzystać promocji?

FAQ

Bonus za rejestrację na Binance i Bybit

Czy bonus za rejestrację jest dostępny dla wszystkich nowych użytkowników?

Tak, każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się przy użyciu specjalnego linka promocyjnego, otrzyma bonus.

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać bonus na Binance?

Musisz założyć konto z linka promocyjnego, przejść weryfikację, wpłacić minimum 10 dolarów i wykonać transakcję o wartości co najmniej 10 dolarów.

Czy mogę otrzymać bonus na Bybit bez wpłacania środków?

Nie, bonusy na Bybit są przyznawane na podstawie wpłaconych środków i osiągniętego wolumenu obrotu.

Czy bonusy na Binance i Bybit są takie same?

Nie, choć obie platformy oferują bonus za rejestrację i zniżki na opłaty, szczegóły i wysokość bonusów różnią się.

Czy bonus za rejestrację na Bybit wymaga użycia krypto karty?

Nie, ale jeśli skorzystasz z oferty karty, otrzymasz dodatkowy bonus 25 EUR.

Czy mogę otrzymać bonus na obu giełdach?

Tak, jeśli spełnisz warunki promocji, możesz otrzymać bonusy na obu giełdach.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − sześć =